За съжаление, възникна грешка и сървърът не може да обработи заявката ви в момента. Моля, опитайте отново след няколко минути.
Според статистиката, попълване на полето "град" увеличава шансовете за намиране на подходяща работа на 83.7%.

Работа За механизатори

5 обяви за работа

Получаване на нови обяви за работа по пощата

МЕХАНИЗАТОР

1650 BGN

ДАРИНКА АГРО ЕООД

Основни задължения: -извършване на всички видове обработки на земеделската земя със съответната земеделска техника; -правилна експлоатация,ремонт и поддръжка на селскостопанските машини и оборудване Изисквания: -свидетелство за правоспособност за работа със селскостопански...
гр. Пловдив
Преди 23 дни

Тракторист механизатор

Търся тракторист, механизатор,област Русе със стаж за отговорна длъжност.Отлично възнаграгдение.Телефон за контакт о897о66819
гр. Русе
Преди 12 дни

Работа за механизатор

Механизатор с опит.
гр. Айтос, Област Бургас
Преди 28 дни

Електромонтьор - механизатор за гр.София

ЧЕЗ България ЕАД

Основни задължения: • Участва в поддържането и експлоатацията на ел.съоръжения; • Отговаря за техническото състояние на зачислените му за обслужване съоръжения; • Изписва и отчита материали при електромонтажните дейности; • Отговаря за качеството и времетраенето на електромонтажните...
гр. София
Преди 18 дни
Нова

Кравеферма търси работници

Търся работници за кравеферма, доячи, общ работник и механизатор. Предлагам трудов договор и добро заплащане. Много добри условия за работа и живеене.
гр. Добрич
Преди 4 дни